O nas


Naszą pasją jest tworzenie pomysłowych, niebanalnych i urzekających pięknem fototapet idealnie pasujących do każdego wnętrza. Potrzeby naszych klientów od zawsze stanowią priorytet naszych działań i wyznaczają kierunek rozwoju firmy. Jesteśmy nastawieni na ciągłe doskonalenie w dziedzinie dekoracji wnętrz za pomocą naszych produktów, na bieżąco analizujemy trendy i potrzeby klientów. Stale też poszerzamy naszą ofertę, aby dać Ci to, czego właśnie potrzebujesz.

Szeroka oferta produktów:

Fototapety

Orazy na płótnie

Druk na plexi

Druk na aluminium

Druk na płycie PCV

Druk na drzewie

Druk na szkle

Plakaty

Naklejki

Banery

Fotorolety

Z własnego zdjęcia


byłaby niczym, gdyby nie najwyższa jakość wykonania naszych produktów. Dzięki współczesnym możliwościom technologicznym oraz wyposażeniu w najwyższej jakości sprzęt, jesteśmy w stanie dostarczyć materiały najwyższych standardów. Nasze najwyższej jakości produkty wykonane są w bezpiecznej dla zdrowia i bardzo trwałej ekologicznej technologii druku, a sam wydruk odbywa się pod nadzorem specjalistów z doświadczeniem.


Motywy i zdjęcia dostępne w naszej ofercie to niezwykle estetyczne obrazy o wysokiej jakości.

Jesteśmy otwarci na wszelkiego rodzaju propozycje i indywidualne życzenia klientów. W przypadku pytań i wątpliwości doradzimy, w jaki sposób wykorzystać nasze produkty do stworzenia niezwykłego wnętrza.


Kupując oferowane przez nas produkty zyskujecie Państwo gwarancję bezpieczeństwa, ponieważ wykonywane są w bezpiecznej dla zdrowia i środowiska ekologicznymi tuszami LATEXOWYMI. Są one w 100% bezpieczne dla zdrowia oraz spełniają wszelkie normy by mogły upiększyć wnętrze każdego domu, mieszkania, hotelu, szkoły, restauracji, szpitala czy innych obiektów.

 

Mimaki JV400-160LX drukuje ekologicznymi tuszami Latexowymi. Są to tusze najnowszej generacji - bezwonne, trwałe, odporne na czynniki atmosferyczne. Mimaki zadbał tu jak zwykle o jakość użytych pigmentów. Dzięki temu jesteśmy w stanie uzyskać przestrzeń barwną porównywalną do znanych dotychczas tuszy wodnych i pigmentowych na materiałach bardziej szlachetnych i trwałych niż papier.

Ta najnowsza technologia pozwala na osiągnięcie jakości koloru niespotykanej dotychczas w druku cyfrowym. Dzięki niezwykle szerokiemu gamutowi kolorów pozwala na:

- druk produkcyjny w pełni zgodny z certyfikowanym proofem cyfrowym dla plików CMYK,

- optymalizację kolorów Pantone (ponad 80% kolorów zgodnych z wzornikiem Pantone),

- druk plików RGB z jakością przewyższającą jakość odbitek w laboratoriach fotograficznych.


I dodatkowo jest to możliwe do osiągnięcia na materiałach dotychczas trudnych bądź wręcz niemożliwych do zadrukowania. Instalacja tej maszyny dała nam nowe możliwości jakościowe dotychczas dostępne tylko w mało trwałej technologii druku cyfrowego tuszami wodnymi i pigmentowymi.