Naklejki na Twój wymiar

Naklejki to sposób dekoracji szczególnie uwielbiany przez dzieci. Nasze pociechy, gdyby mogły, zakleiłyby nam cały dom. Tak naprawdę ich wyobraźnia w tej materii wcale nie jest wybujała. Wydaje się, że designerzy tworzą trendy dekoratorskie, czerpiąc właśnie z dziecięcej fantazji to, co najlepsze.

Zaklejona małymi, samoprzylepnymi obrazkami szafka dziecka może być inspiracją do dalszych działań. Dlaczego by nie odmienić nudnej szafy naklejką w panterkę lub z kwitnącym sadem? Wszystko jest możliwe, wystarczy mieć pomysł lub poszukać go w naszych zdjęciach. Tworzymy naklejki o różnych rozmiarach, na szafy, drzwi, lodówki, laptopy, ściany, podłogi i inne. Twoje biuro może nabrać charakteru, gdy na ścianie pojawi się hipnotyzująca iluzja w postaci naklejki. Dziecko z kolei będzie zachwycone mogąc ozdobić swój pokój bajkowym bohaterem lub przyklejając nad biurko mapę świata.

Podkreśl indywidualny styl swoich przedmiotów – przyklej na telefon ryczącego tygrysa, a laptop ozdób naklejką ze zdjęciem rodziny. Wysoka jakość, żywe kolory, matowe lub błyszczące wykończenie, odporność na UV i 100% bezpieczeństwa – to podstawowe cechy naszych naklejek.

Nasze produkty są zgodne w 100% ze standardami bezpieczeństwa i higieny.

Naklejki na meble, naklejki na ściany, naklejki na lodówkę, naklejki na stół, naklejki na drzwi, naklejki na laptopa

Inspiratie

Naklejka na drzwi | London Red Telephone Booth