Fotorolety

Fotorolety

Opis FotoroletFotoroleta – najbardziej nowoczesny i oryginalny sposób udekorowania Twoich okien. Zapomnij o zasłanianiu okien zwykłymi, jednokolorowymi roletami. Mamy dla Ciebie ciekawsze rozwiązanie! Fotorolety tak jak zwykłe rolety służą do zasłaniania okien, ale są bardziej atrakcyjne dla Nas jako użytkowników.

Patrząc na nasze okna nie musimy już widzieć tylko wiszącego kawałka materiału. Możemy poczuć się jak w niebie, możemy spoglądać na Nowy Jork z lotu ptaka, podziwiać piękno przyrody. Nieograniczony dostęp do milionów fenomenalnych zdjęć na naszej stronie każdemu pozwoli znaleźć coś odpowiedniego dla siebie i stworzyć niepowtarzalny i zapierający dech w piersiach rezultat.

Zamawiając fotorolety u nas, orzymują państwo produkt gotowy do zawieszenia na oknach. W swojej ofercie posiadamy trzy rodzaje mechanizmów do fotorolet oraz dwa rodzaje materiałów. Dzięki temu każdy, nawet najbardziej wymagający klient, znajdzie coś dla siebie.


Dostępne mechanizmy

Starannie wybraliśmy trzy rodzaje naszych mechanizmów. Każdy z nich bardzo ładnie będzie się prezentował na państwa oknach. Nasze mechanizmy są funkcjonalne i samodzielny ich montaż na pewno nie sprawi państwu żadnych problemów.Fotorolety Fotoroleta Mini ø19

Mechanizm Mini ø19 jest przeznaczony do montażu na skrzydle okiennym. Dzięki prostej i lekkiej konstrukcji fotoroletka jest wyjątkowo zgrabna i subtelna. Niewielkich rozmiarów uchwyty mocujące oraz mała rurka o średnicy 19mm sprawiają, że tkanina znajduje się bardzo blisko ramy okiennej, redukując tym samym boczne prześwity. Sposób zamocowania fotoroletki na ramie okiennej jest bezinwazyjny dzięki czemu okno nie zostaje naruszone przez elementy mocujące (wkręty) i nie traci gwarancji.

Fotoroletka Mini ø19 przystosowana jest wyłącznie do montażu na skrzydle okiennym.

W zestaw fotoroletki Mini ø19 wchodzi:
- mechanizm Mini ø19
- stalowe wieszaki nakładkowe, zahaczane na ramie okna,
- piankowa taśma do przyklejenia fotoroletki do ramy okiennej
Fotorolety Fotoroleta classic ø25

System classic ø25 przeznaczony jest do rolet wolnowiszących montowanych do ściany lub sufitu. Zastosowano w nim nowy mechanizm o dużej sile hamowania, napędzany łańcuszkiem. Posiada uchwyty metalowe „ niski – wysoki” lakierowane oraz uchwyt tworzywowy, które dają możliwość montażu we wszystkich płaszczyznach z regulacja poziomą i pionową.

Sposób montażu uchwytów: przykręcenie do ściany lub sufitu

Fotorolety Fotoroleta w kasecie

Roletka mocowana w górnej części ramy przy użyciu wieszaków metalowych z prowadnicami przestrzennymi lub bez.

Sposób montażu:
Kasetę z roletą zawieszamy na wieszakach metalowych. Prowadnice przyklejane są do ramy okiennej wzmocnioną taśmą piankową. Dzięki takiemu rozwiązaniu okno nie zostaje naruszone przez elementy mocujące (np. wkręty). Po zamontowaniu roletka nie zawęża prześwitu szyby.


Dostępne tkaniny:

Tkanina przepuszczająca światło

Jeżeli nie zależy nam, aby w pokoju panowała całkowita ciemność, ten materiał jest dla nas. Tkanina ta pozwala na przedostawanie się części światła z zewnątrz do środka. Dzięki temu możemy stworzyć w nim niepowtarzalny nastrój. Może być stosowany praktycznie w każdym pomieszczeniu, które nie wymaga całkowitego zaciemnienia.

Wzór wydrukowany na tym materiale w słoneczny dzień będzie wyglądał jakby był podświetlony od zewnątrz, dzięki temu kolory będą bardzo intensywne. W dzień nadruk jest widoczny wewnątrz pomieszczenia, a w nocy gdy mamy zapalone światło, wzór widoczny jest zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz.

Tkanina nieprzepuszczająca światła

To materiał całkowicie zaciemniający pomieszczenia, który znajduje zastosowanie wszędzie tam, gdzie przeszkadza światło słoneczne. Fotorolety drukowane na materiale nieprzepuszczającym światło doskonale nadają się do sypialni, pokojów dziecięcych, sal projekcyjnych albo do salonu. Doskonale chronią przed światłem słonecznym i zaciemniają pomieszczenia.

Druk na tym materiale widziany jest tylko i widocznie z jednej strony. Jeżeli wybierzemy zadruk od środka - grafika będzie widoczna tylko w pomieszczeniu. jeżeli wybierzemy zadruk od zewnątrz - grafika będzie widoczna tylko od ulicy.
Nadruk:

Druk na wewnętrznej stronie fotorolety

Grafika będzie widoczna wewnątrz naszego pomieszczenia. Druga strona pozostaje niezadrukowana. Przy wyborze materiału przepuszczającego światło nadruk będzie widoczny obustronnie - wewnątrz pomieszczenia normalnie, na zewnątrz w odbiciu lustrzanym. Nadruk widoczny będzie tylko wewnątrz przy wyborze tkaniny blokującej światło.Druk na zewnętrznej stronie fotorolety

Opcja najczęściej stosowana przy tworzeniu rolet reklamowych ponieważ nadrukowany wzór widoczny jest na zewnątrz budynku.Wymiary fotorolety: Jak wykonać pomiar?

Proszę o podanie szerokości i wysokości szyby. Szerokość materiału roletki docelowo będzie większa od szerokości szyby o ok. 4 cm (po 2 cm z każdej strony), natomiast wysokość zostanie dobrana tak, że po zawieszeniu roletki na ramie okiennej będzie można zasłonić szybę. Jeżeli Państwo są zainteresowani niestandardową wysokością proszę to opisać niżej w uwagach. Całkowita szerokość rolety wraz z mechanizmem będzie ok. 7,5 cm większa od szerokości szyby. Należy zwrócić uwagę, czy tkanina nie będzie nachodziła na klamkę (proszę sprawdzić czy odległość od szyby do klamki jest większa od 2 cm).

www.laPulga.pl nie ponosi odpowiedzialności za źle podane wymiary.