Druk na plexi

Zdjęcie na plexi Nasze fenomenalne zdjęcia lub Twoje własne zdjęcia drukowane na plexi możesz powiesić na ścianie i nadać każdemu pomieszczeniu świetny wygląd.

Drukujemy zdjęcia na plexi (do 3m x 2m w jednym kawałku) farbami UV ploterem Oce Arizona 460XT. Zdjęcia są drukowane w fotograficznej jakości bezpośrednio na tylnej stronie plexi, dzięki temu grafika nie jest narażona na uszkodzenia. Technika druku sprawia, że kolory są bardziej intensywne i obraz ma w sobie więcej głębi. Im grubsze plexi tym efekt jest bardziej imponujący. Drukujemy z białym atramentem i to daje wspaniały efekt.

Obrazy na Plexi drukowane są z fotograficzną jakością farbami ekologicznymi i przyjaznymi dla środowiska, które gwarantuja odporność na warunki atmosferyczne.

Zdjęcie z plexi można stosować zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz.

Możesz wybrać jeden z 4 różnych grubościach:

1) 3mm
2) 5mm
3) 8mm
4) 10mm


Druk

Grafikę lub zdjęcie drukujemy na tylnej stronie tafli Plexi. Dzięki temu kolory są niepowtarzalnie piękne i głębokie oraz grafika nie jest narażona na uszkodzenia podczas czyszczenia. Drukujemy od krawędzi do krawędzi, bez marginesów. Maksymalny format zadruku w jednym kawałku 2,5m x 3,05m to w zasadzie koniec technicznych ograniczeń. Drukujemy również plexi jednostronnie, dwustronnie i półprzezroczyste.

Oce Arizona 460XT

Na czym drukujemy?

Drukujemy na jednym z najwyższej półki ploterze UV o wyjątkowo wysokiej fotograficznej jakości druku, dokładności pozycjonowania, a zarazem naprawdę dużym polu roboczym.

Stół roboczy o wymiarach: 3,05 x 2,5 m

Wielkogabarytowy stół podciśnieniowy umożliwia druk na pojedynczych, dużych elementach (np. Drzwi, tafle szkła, plexi) jak i na wielu mniejszych spozycjonowanych detalach. Stacjonarny stół, w przeciwieństwie do stosowanych w ploterach hybrydowych „taśmociągów”, pozwala na precyzyjne umiejscowienie nadruku na elementach o dużych gabarytach, ciężkich, czy przedmiotach o kształtach nieregularnych.

Fotograficzna jakość

Druk przy zastosowaniu kropli atramentu o zmiennej wielkości (od 4 pikolitrów) pozwala na osiągnięcie fotograficznej jakości wydruku.

Druk bez marginesów

Konstrukcja maszyny pozwala na druk bez marginesów „od krawędzi do krawędzi”.


Inspiratie

Druk na pleksi