Zdjęcie na płótnie Canvas

W naszym sklepie znajdziecie Państwo 28 miliony fenomenalnych zdjęć, które ożywią Twoje ściany i nadadzą im niepowtarzalny charakter.

Zdjęcia drukowane są na wysokiej jakości płótnie Canvas, ręcznie naciągane na drewnianą ramę „blejtram” o grubosci 2 cm lub 4 cm z systemem naciągu płótna. Obrazy mają błyszczące wykończenie i charakteryzują się wysoko nasyconymi kolorami. Są odporne na warunki atmosferyczne, można je wycierać za pomocą zwilżonej ściereczki. Obrazy posiadają zadrukowane boki, dzięki czemu nie wymagają obramowania i są gotowe do zawieszenia.
Oferujemy obrazy jednoczęściowe, dwuczęściowe, trzyczęściowe, czteroczęściowe, pięcioczęściowe.

Obraz z Twojego zdjęcia to najbardziej osobiste dzieło sztuki na ścianie! Nic nie jest ładniejsze niż najlepsze, najpiękniejsze własne zdjęcie powieszone na ścianie. Piękny i wyjątkowy obraz na długo pozostanie w pamięci! Tworzenie własnych obrazów jest bardzo łatwe z naszym przyjaznym dla użytkownika edytorem zdjęć. Twój obraz zostanie wydrukowany na prawdziwym płótnie Canvas i profesjonalnie naciągnięty na mocną sosnową ramę.

Prezent? - Zaskocz swojego partnera, rodzinę lub przyjaciół unikalnym zdjęciem na płótnie!

Zdjęcie na płótnie Canvas

Zdjęcie na płótnie Canvas na Twój wymiar


- Drukujemy w przyjaznej środowisku technologi "Latex"
- Obrazy w 100% bezpieczne dla zdrowia
- Płótno Canvas jest naciągnięte na drewniana ramę
- Obrazy posiadają zadrukowane boki
- Ramy w grubościach 2cm i 4cm
- Fantastyczna jakosć druku
- Odporność na UV
- Żywe kolory

Nasze produkty są zgodne w 100% ze standardami bezpieczeństwa i higieny.Cena brutto: od 80złObraz canvas - 2cm Obraz canvas Obraz canvas - 4cmInspiratie

Obraz na płótnie Canvas
Most Brookliński w Nowym Jorku
Zdjęcie na płótnie Canvas widok na wieże Eiffel