Druk na szkle

Zdjęcie na szkle w Twojej kuchni

Foto op glas in de keuken Dla każdego z Nas Kuchnia zajmuje wyjątkowe miejsce w naszym domu / mieszkaniu. Jej wygląd ma dla nas kolosalne znaczenie. Nic więc dziwnego, że ogromnym zainteresowaniem cieszy się druk na szkle właśnie do kuchni.

Bardzo praktycznym i estetycznym rozwiązaniem jest umieszczenie zadrukowanego szkła na ścianie pomiędzy blatem a wiszącymi szafkami lub pomiędzy płytą grzewczą a okapem. Nasze szkło do kuchni zawsze jest hartowane dzięki czemu bez problemu może być instalowane przy płytach grzewczych i gazowych. W naszym standardzie jest wykonywanie otworów pod gniazdka elektryczne.

Ściana między blatem a szafkami to nie jedyne miejsce w kuchni gdzie można umieścić zadrukowane szkło. Możemy umieścić je na ścianach, suficie, podłodze, drzwiach i innych miejscach, które przyjdą nam do głowy. Nieograniczony dostęp do milionów fenomenalnych zdjęć na naszej stronie każdemu pozwoli znaleźć coś odpowiedniego dla siebie i stworzyć niepowtarzalny i zapierający dech w piersiach rezultat.

Tak jak szata nie zdobi człowieka, tak standardowe do tej pory wyposarzenie kuchni to nie wszystko. Dziś bardzo estetycznym i nowoczesnym rozwiązaniem w kuchni jest zastosowanie zadrukowanego szkła zamiast standardowych, często oklepanych płytek ceramicznych. Każdy z nas chce, aby jego dom był wyjątkowy, ciepły i przytulny. Pragnie, aby każdy przebywający w nim czuł się swobodnie i szczególnie. Szkło do kuchni to różnorodność, nowoczesność i ponadczasowość. To co znajdzie się na szkle, jest indywidualną sprawą każdego z nas. Wpadające do wody owoce lub warzywa, płonący ogień, aromatyczne przyprawy czy przepiękna panorama miasta, tu tylko nasza wyobraźnia jest ograniczeniem. Dziś w modzie jest panel szklany na ścianę w kuchni, na który decyduje się coraz więcej osób.

Zapewniamy najwyższą jakość druku na szkle i naszych usług. Zdecyduj się na zdjęcia na szkle w kuchni, a przekonasz się, że stworzysz prawdziwą oazę spokoju, nowoczesności i tego wyjątkowego klimatu.

Zdjęcie na szkle w Twojej łazience

Zdjęcie na szkle do łazienki Nowoczesną i niepowtarzalną formą wykorzystania szkła w łazience jest umieszczenie tafli zadrukowanego szkła na ścianie w kabinie prysznicowej lub przy wannie. Zdjęcie na szkle w kabinie prysznicowej to bardzo ciekawa alternatywa dla tradycyjnych płytek ceramicznych. Druk na szkle zapewnia niesamowitą głębię obrazu i przepiękne kolory, dzięki czemu wybierając krajobraz z widokiem na góry i jeziora, możemy poczuć się tak, jakbyśmy tam byli. Przepiękne widoki na rafę koralową, głębię oceanu czy niewiarygodnie piękne plaże pozwoli dodatkowo się nam odprężyć i zrelaksować. Zdjęcie egzotycznych ryb? Pływanie z rekinami? Z nami wszystko jest możliwe! Szkło z zapierającym dech w piersiach krajobrazem dodatkowo sprawi, że nasza łazienka będzie bardziej ciepła i przestronna.

Któż z nas nie marzy o beztroskim wylegiwaniu się w wannie, patrząc na przepiękne widoki plaż lub wpatrując się w głąb lasu, podziwiając niesamowite rajskie ptaki. Wszystko to jest teraz w zasięgu naszej ręki. Wystarczy zdecydować się na druk na szkle. Dodatkowym atutem jest fakt, iż grafika drukowana jest na tylnej stronie szkła. Dzięki temu kolory są niepowtarzalnie piękne i głębokie oraz grafika nie jest narażona na uszkodzenia podczas czyszczenia szkła.

Doskonałym rozwiązaniem są również zadrukowane kabiny prysznicowe. Nie muszą być już standardowe i bez charakteru. Mogą być niezwykle piękne, zadrukowane według naszego uznania - zachodem słońca, wodospadem, egzotycznymi rybkami. Tak samo, jak w przypadku kuchni, tylko nasza wyobraźnia jest ograniczeniem. Wyjątkowe zdjęcia na szkle w łazience mogą prezentować wszystko to, o czym marzymy.

Aby ożywić naszą łazienkę i nadać jej niepowtarzalnego nowatorskiego charakteru, poczuć się jak w raju, wystarczy zastosować druk na szkle. Nasze panele szklane charakteryzują się najwyższą jakością zarówno druku jak i wykończenia. Na życzenie wykonujemy otwory pod armaturę. Wszystkie zdjęcia na szkle robione są na wymiar, dzięki czemu idealnie będą pasowały do każdej łazienki.

Zadrukowane szkło sprawi, że każda łazienka nabierze zupełnie innego wyglądu i stanie się prawdziwym rajem na ziemi. Bądź nowoczesny i oryginalny.


Zdjęcie na szkle do kuchni

Szkło

Do druku zawsze używamy szkło bezpieczne, termicznie hartowane które spełnia wymagania normy PN-EN 12150-1. Przeznaczeniem szkła hartowanego jest szkło dla budownictwa, bezpieczne przegrody szklane, drzwi lub elementy konstrukcji budowlanych, elementy mebli, elementy dekoracyjne do kuchni, łazienek itp.

Tylko i wyłącznie używamy szkła najwyższej jakości Optiwhite. Jest to odbarwione szkło, które w doskonały sposób odwzorowuje kolory. Nasze szkła zawsze mają szlifowane krawędzie oraz posiadają wycięte otwory pod gniazdka elektryczne, włączniki, klamki lub ewentualnie otwory do zamocowania. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. U nas nie ma standardowych wymiarów, każde szkło przygotowywane jest specjalnie pod każdego klienta.

Drukujemy na szkle gotowym do montażu o dowolnym kształcie i grubości. Panele szklane do kuchni zwykle wykonane są ze szkła hartowanego 6mm, szkło z grafiką na drzwi przesuwne, dla zmniejszenia obciążenia wózków jezdnych, ze szkła 4mm. O ile nie stosujemy szkła cieńszego niż 4mm to nie ma problemu z zastosowaniem grubszego, np. 8 mm czy 10 mm.

Druk

Grafikę lub zdjęcie drukujemy na tylnej stronie tafli szkła, zagruntowanej wcześniej specjalnym podkładem. Dzięki temu kolory są niepowtarzalnie piękne i głębokie oraz grafika nie jest narażona na uszkodzenia podczas czyszczenia szkła. Drukujemy od krawędzi do krawędzi, bez marginesów. Maksymalny format zadruku w jednym kawałku 2,5m x 3,05m to w zasadzie koniec technicznych ograniczeń. Drukujemy również na szkle dekoracyjnym laminowanym podwójne - z grafiką w środku, jednostronne, dwustronne i półprzezroczyste.

Oce Arizona 460XT

Na czym drukujemy?

Drukujemy na jednym z najwyższej półki ploterze UV o wyjątkowo wysokiej fotograficznej jakości druku, dokładności pozycjonowania, a zarazem naprawdę dużym polu roboczym.

Stół roboczy o wymiarach: 3,05 x 2,5 m

Wielkogabarytowy stół podciśnieniowy umożliwia druk na pojedynczych, dużych elementach (np. Drzwi, tafle szkła) jak i na wielu mniejszych spozycjonowanych detalach. Stacjonarny stół, w przeciwieństwie do stosowanych w ploterach hybrydowych „taśmociągów”, pozwala na precyzyjne umiejscowienie nadruku na elementach o dużych gabarytach, ciężkich, czy przedmiotach o kształtach nieregularnych.

Fotograficzna jakość

Druk przy zastosowaniu kropli atramentu o zmiennej wielkości (od 4 pikolitrów) pozwala na osiągnięcie fotograficznej jakości wydruku.

Druk bez marginesów

Konstrukcja maszyny pozwala na druk bez marginesów „od krawędzi do krawędzi”.

Szkło zadrukowane cyfrowo idealnie nadaje się jako szkło do kuchni w przestrzeni między szafkami a blatem, szkło do łazienki między płytki lub szkło do łazienki zamiast płytek, ściany szklane, drzwi szklane, drzwi szklane do szaf, przesuwne przegrody ze szkła, kabiny prysznicowe, balustrady schodowe lub inne konstrukcje ze szkła.Inspiratie

Zdjęcie na szkle hartowanym 6mm | Uścisk dłoni między psem i człowiekiem
Zdjęcie na szkle hartowanym 6mm | Uścisk dłoni między psem i człowiekiem
Zdjęcie na szkle hartowanym 6mm | Uścisk dłoni między psem i człowiekiem
Druk na szkle hartowanym 6mm | Zen
Zdjęcie na szkle hartowanym 6mm | Seamless graffiti pattern
Zdjęcie na szkle hartowanym 6mm | Seamless graffiti pattern
Druk na szkle hartowanym 6mm | Seamless graffiti pattern
Zdjęcie na szkle hartowanym 6mm | Seamless graffiti pattern
Zdjęcie na szkle hartowanym 6mm | Abstract butterfly with blue and cyan blots